Illinois Ubezpieczenia samochodowe

Ubezpieczenie samochodowe stanu Illinois

 

Jesteś kierowcą w stanie Illinois? Ubezpieczenie w Handzel & Associates pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.

 

Prawo stanowe w Illinois – podobnie jak w innych stanach USA – wymaga, by kierowcy ubezpieczyli się zanim zarejestrują samochód.

 

W Handzel & Associates rozumiemy, że nie masz zbyt wiele czasu, by zastanawiać się nad wyborem ubezpieczenia samochodowego w Chicago. Dlatego też ubezpieczenie samochodu można u nas wykupić łatwo i szybko, wypełniając darmowy formularz wstępnej wyceny, zamieszczony obok.
Jeśli potrzebne Ci są bardziej szczegółowe informacje, zadzwoń do któregoś z naszych doświadczonych agentów.

 

To, że ubezpieczenie samochodowe jest najczęściej sprzedawaną polisą, nie oznacza wcale, iż wszystko w niej jest łatwe do zrozumienia. Bez względu na to, w której części Illinois mieszkasz, musisz wziąć pod uwagę czynniki takie jak: wymagania prawne, udział własny czy opcje ubezpieczenia. Ubezpieczenie samochodowe może uchronić Cię przed poniesieniem strat na skutek wypadku. Dlatego też ważne jest, żebyś ubezpieczył się polisą, która będzie brała pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Kontakt z jednym z agentów Handzel & Associates może w istotny sposób wpłynąć na to, jaką polisę wykupisz.

 

Jako kierowca z Chicago, w Handzel & Associates możesz skorzystać z następujących opcji:

 

  • Odpowiedzialność za spowodowanie obrażeń fizycznych – ubezpiecza właściciela polisy w sytuacji, gdy prowadząc samochód, spowodował obrażenia fizyczne osób trzecich.
  • Ochrona medyczna na wypadek doznania obrażeń – pokrywa koszty leczenia kierowcy oraz pasażerów, którzy ucierpieli w wypadku.
  • Odpowiedzialność za uszkodzenie mienia – pokrywa koszty wynikające z uszkodzenia czyjegoś mienia, spowodowanego podczas prowadzenia samochodu.
  • Kolizja – ubezpieczenie od strat poniesionych podczas kolizji z innym pojazdem lub obiektem.
  • Całościowe – ubezpieczenie od uszkodzenia samochodu spowodowanego podczas wypadku innego niż kolizja
  • Ubezpieczenie od wypadku z nieubezpieczonym kierowcą – pokrywa koszty leczenia poniesione na skutek wypadku z nieubezpieczonym kierowcą.

 

Firma Handzel & Associates pomoże Ci znaleźć niedrogie, kompleksowe ubezpieczenie samochodu. Kierowcy w Illinois nie bez powodu zwracają się do nas po atrakcyjne ubezpieczenia – nasi agenci dokładają starań, by wybrać dla nich polisę najlepiej odpowiadającą ich stylowi życia.

 

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do jednego z naszych biur w Illinois i poproś o informacje na temat ubezpieczenia samochodowego.

GET A QUOTE

Fill out the form below and we'll get in touch with you for the details!

We'll be in touch!