Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie to niezwykle ważna inwestycja zarówno dla osób prywatnych, jak rodzin czy też firm w całym Illinois. Agenci Handzel & Associates pomogą Państwu znaleźć odpowiednią polisę.

 

Jakkolwiek trudno wyobrazić sobie sytuację, w której nie ma już nas na świecie, to i tak trzeba się kiedyś na to przygotować. Doświadczeni agenci z jednego z biur firmy Handzel & Associates w Illinois pomogą Państwu w tym zadaniu. Polisy na życie zostały stworzone po to, by móc patrzeć w przyszłość z większym poczuciem bezpieczeństwa. Jeśli szukają Państwo ubezpieczenia na życie w Chicago, warto zwrócić się do naszych agentów, którzy specjalizują się w tego typu ubezpieczeniach. Pomożemy Wam w sprawnym znalezieniu najodpowiedniejszej polisy.

 

Ubezpieczenia na życie oferują wiele opcji dla każdego – zarówno młodych profesjonalistów, jak i doświadczonych biznesmenów z Illinois. Dzięki współpracy z Handzel & Associates, stworzycie finansową osłonę dla swych bliskich na wypadek niespodziewanej śmierci. Nasz doświadczony zespół agentów znakomicie orientuje się w regulacjach prawnych stanu Illinois i pomoże znaleźć ubezpieczenie – lub ubezpieczenia – które najlepiej będą odpowiadać Państwa indywidualnym potrzebom.

 

Okresowe ubezpieczenia na życie:

  • Polisa na czas określony
  • Wyższa stawka ubezpieczenia za niższą składkę
  • Opłaty mogą ulec zmianie po upływie pewnego okresu
  • Brak kapitalizacji – nie można zamienić wpłaconych sum na gotówkę

 

Ubezpieczenie na cały okres życia:

  • Obejmuje okres do końca życia
  • Może być kapitalizowane i zamienione na gotówkę
  • Wyższe składki niż przy ubezpieczeniu okresowym, ale długofalowo może osiągnąć większą wartość

 

Ubezpieczenie mieszane: na całe życie i okresowe

  • Budowanie podstaw do ubezpieczenia na całe życie
  • Uzupełnianie pewnych okresów życia ubezpieczeniem czasowym.

 

Wybór właściwego ubezpieczenia może się okazać nie lada wyzwaniem. Ale z firmą Handzel & Associates z Chicago, która pomoże Państwu w
podjęciu decyzji, będzie to o wiele prostsze.

 

W Handzel & Associates znajdą Państwo ubezpieczenie na życie po konkurencyjnych stawkach, bez względu na to, w której części Illinois mieszkacie. Wystarczy zadzwonić do nas na nr 8006971506 albo wypełnić formularz zamieszczony obok na stronie.

Skontaktuj się z nami

jeszcze dzisiaj

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

GET A QUOTE

Fill out the form below and we'll get in touch with you for the details!

We'll be in touch!