Illinois Ubezpieczenia domu

Właściciele domów w Chicago mogą liczyć na właściwie dobrane ubezpieczenia w Handzel & Associates.

 

Jeśli szukasz ubezpieczenia domu w Chicago, to z pewnością wiesz, jak trudno zorientować się, która polisa będzie dla Ciebie najwłaściwsza. W Handzel & Associates doskonale to rozumiemy. Dlatego proponujemy Ci wsparcie naszych doświadczonych agentów, którzy pomogą Ci w znalezieniu najlepszej z polis oferowanych w Illinois.

 

Z pomocą naszych agentów, ubezpieczenie domu zarówno w Chicago, jak i w całym Illinois staje się niezwykle łatwe. Wystarczy jeden telefon, by rozpocząć proces porównywania polis dla właścicieli domów i tworzenia takiej, która będzie najlepiej odpowiadać Państwa indywidualnym potrzebom.

 

Ubezpieczenia dla właścicieli domów obejmują następujące typy polis:

 

  • Ubezpieczenie konstrukcji budynku
  • Koszty wymiany(?) w przypadku uszkodzenia domu
  • Ubezpieczenie dobytku osobistego do sumy określonej w polisie
  • Pokrycie kosztów życia w przypadku szkód spowodowanych klęską żywiołową
  • Odpowiedzialność cywilna
  • I wiele innych!

 

W Handzel & Associates zdajemy sobie sprawę, że zarówno domy, jak i ich właściciele różnią się bardzo od siebie i że polisy ubezpieczeniowe powinny ten fakt odzwierciedlać. Jeśli szukają Państwo polisy dostosowanej do Waszego indywidualnego stylu życia, skontaktujcie się jeszcze dziś z którymś z naszych doświadczonych agentów. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania dotyczące ubezpieczenia domu zarówno w Chicago, jak i w całym Illinois.

GET A QUOTE

Fill out the form below and we'll get in touch with you for the details!

We'll be in touch!