Ubezpieczenia dla biznesu

Firmy z Illinois, które szukają ubezpieczenia biznesowego, mogą liczyć w Handzel & Associates na solidną ochronę.

 

Czy Twoja firma jest właściwie ubezpieczona? Jako przedsięwzięcie jedyne w swoim rodzaju, powinna mieć elastyczne i zindywidualizowane ubezpieczenie biznesowe. Wszystkie firmy z Illinois zasługują na ubezpieczenia równie wyjątkowe jak one same. Ciężko zapracowałeś na swoją markę i swoją reputację swojego biznesu. Warto więc upewnić się, że są odpowiednio chronione.

 

Dobrze skonstruowana, aktualna polisa pomoże Ci zminimalizować straty w przypadku poważniejszej szkody. Doświadczeni agenci Handzel & Associates pomogą Ci ocenić potencjalne ryzyko i zaprojektować biznesowy pakiet ubezpieczeniowy Illinois.

 

Biznesowa polisa ubezpieczeniowa daje wieloraką ochronę. Oprócz tego, że chroni przed skutkami klęsk żywiołowych, pożarów i kradzieży, daje również zabezpieczenie na wypadek procesu sądowego. Prawo stanu Illinois określa minimalny zakres ubezpieczeń dla firm. Są to m.in. rekompensacyjne polisy pracownicze oraz ubezpieczenia na wypadek bezrobocia i utraty zdolności do pracy. Czasami jednak właściciele firm potrzebują ubezpieczenia biznesowego o większym zakresie. W takim wypadku Handzel & Associates jest w stanie zaproponować szereg opcji.

 

Ubezpieczenia dla biznesu Illinois może obejmować:

 

  • Pojazdy firmowe
  • Świadczenia zbiorowe
  • Ogólne ubezpieczenie od odpowiedzialności prawnej
  • Ubezpieczenie od dodatkowej odpowiedzialności prawnej
  • Ubezpieczenie nieruchomości firmowych
  • Ubezpieczenie nieruchomości nieużytkowanych
  • Ubezpieczenie obligacji i papierów dłużnych
  • Ubezpieczenie od ryzyka budowlanego

 

Dla sukcesu i dostatku Twojej firmy jest niezwykle istotne, by funkcjonowała bezpiecznie i bez zaburzeń – i właśnie tego rodzaju cele wspiera ubezpieczenie biznesowe. Firmy w Chicago są niezwykle różnorodne. Dlatego też Handzel & Associates dokłada starań, by każde z ubezpieczeń biznesowych było dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy świadomi, że w procesie decydowania o kształcie pakietu ubezpieczeniowego dla firmy trzeba wziąć pod uwagę cały szereg czynników i że może być to trudne zadanie. Opracujemy je więc razem z Wami, by mieć pewność, że będzie spełniało wasze indywidualne oczekiwania.

 

By poznać szczegóły dotyczące ubezpieczeń biznesowych, pracowniczych pakietów kompensacyjnych Illinois lub świadczeń pracowniczych, zadzwoń do nas jeszcze dziś

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JESZCZE DZISIAJ

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

GET A QUOTE

Fill out the form below and we'll get in touch with you for the details!

We'll be in touch!